• Kolczyki sztyfty z drewna

Kolczyki drewniane sztyfty wykonane zostały z drewna i srebra. W każdej sztuce dużo jest mojego serca, czasu i pasji. W moim sklepie internetowym sztyfty dostępne są w wersji naturalnej, z połyskiem oraz w kolorze. Każda para drewnianych kolczyków posiada unikalny wzór, stworzony przez naturę w postaci słojów albo namalowany przeze mnie. Wszystkie zrobione od podstaw ręcznie z drewna pochodzącego z zerwanych przez wiatr gałęzi. Idealne dla miłośniczek lasu, natury, przyrody i piękna jakie nam ona daje.

Kolczyki sztyfty z drewna sosnowego pokochają miłośniczki delikatnej i subtelnej biżuterii. Zrobione zostały ręcznie z gałęzi pociętej na plastry i zabezpieczone bezbarwną żywicą, która daje wysoki połysk. Kolczyki posiadają sztyfty i zapięcia ze srebra. W sklepie dostępne są również Drewniane kolczyki sztyfty z modrzewia, nieco ciemniejsze od sosnowych, mają piękne, wyraziste słoje. Zdecydowanie moje ulubione.

Jeśli lubisz łączyć naturę z kolorem Jak ocean – kolczyki sztyfty ręcznie malowane na drewnie będą strzałem w dziesiątkę. Ich wzór powstał przy użyciu pięknych odcieni niebieskiego, obok których nie da się przejść obojętnie. Niesamowite połączenie wody i drewna. Sztyfty doskonale sprawdzą się na co dzień, do biura oraz jako pomoc w stworzeniu wielu ciekawych stylizacji, również na specjalne okazje.

W mojej biżuterii wykorzystuję różne gatunki drewna, w zależności od tego co akurat podaruje mi las. Wśród najczęściej dostępnych jest sosna, świerk, modrzew, buk, wierzba i dąb. Zdarzają się też drzewa owocowe i krzewy ozdobne. Kolczyki różnią się wykończeniem. W sklepie dostępne są kolczyki minimalistyczne w wersji eko, nieco surowe. Można je znaleźć w kolekcji Natura. Dla ceniących naturę, ale z nutą elegancji, mam kolczyki z drewna i żywicy, dostępne w kolekcji Blask. Tym, którzy lubią kolorową biżuterię, proponuję kolczyki sztyfty z kolekcji Kolor - ręcznie malowane na plastrach drewna.

Wszystkie sztyfty i zapięcia wykonane są ze srebra. Kolczyki wysyłam w drewnianym pudełeczku z drewna lipowego. Idealny pomysł na prezent dla przyjaciółki lasu i minimalizmu.