• Pierścionek z drewna modrzewia i srebra

Pierścionek wykonany ręcznie z drewna oraz srebra.

Jak zapakować?
Brak towaru
65.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Warsztaty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier InPost 15
Poczta Polska 15
Wysyłka zagraniczna 25
Dostępność Brak towaru

Regulowany, srebrny pierścionek (próby 925) z drewnianym oczkiem, pokrytym żywicą, aby pięknie błyszczał na palcu i w słońcu. Szlifowany ręcznie, chociaż wzór to już sama Natura zrobiła. Każdy jest wyjątkowy i trochę inny, bo różnie układają się słoje w gałązkach i dwóch identycznych się nie znajdzie, ale ludzie też są różni.

Srebrna obrączka za to, jest uniwersalna, a rozmiar można zawsze dopasować - niezależnie od tego, czy w środę masz ochotę nosić pierścionek na palcu serdecznym, czy na środkowym w piątek. Minimalna średnica to 17 mm, a rozmiar oczka 10 mm.  

Idealny prezent z okazji dnia Mamy, imienin przyjaciółki albo innego Dnia Lasu. Dla siebie na urodziny, randkę z Naturą i żeby podsunąć partnerowi, jako zaręczynową propozycję. Albo zupełnie bez żadnej okazji i po prostu, bo miło jest nosić fragment lasu na palcu, kiedy mieszka się w mieście. I kiedy tęskni się za Naturą. To jak zdjęcie ukochanego w portfelu, tylko w postaci pierścionka.

Pakowany w eleganckie pudełeczko tak, że można od razu się zaręczać - z kimś, albo z Naturą właśnie. Na dobre, złe, na szczęście i na zawsze. Wysyłam prosto znad Bałtyku i małej pracowni w Gdańsku, gdzie wszystko się wydarza. Z mnóstwem ciepła i słońca w gratisie nawet, jeśli jest już po sezonie.

 W sklepie dostępny jest również piękny pierścionek z modrzewia z podobnym oczkiem.