Prezentownik My Piece of Wood (najwyższa pora! :))

Doskonale wiem, jak jest. Przychodzi grudzień, pora prezentów i tylko czasem… brakuje pomysłów. Postanowiłam Was w tym roku trochę wyręczyć i zaproponować coś innego niż kubek, kakao z piankami i tabliczka ulubionej czekolady (choć nadal są wspaniałym dodatkiem do upominków :)).

Poza tym, jeśli macie już za dużo świątecznych skarpet (które najfajniej wyglądają tylko w grudniu), mikołajkowych piżam (w których najlepiej śpi się przed świętami) i gwiazdkowych swetrów (które pasują do wigilijnego karpia, barszczu z uszkami i spacerów po śniegu), to myślę, że Wam się spodoba. Będą to same ładne rzeczy, nie mniej kolorowe niż bombki na choince, błyszczące jak światełka i czyjeś oczy, no i najważniejsze - takie, które wspaniale nosi się cały rok.

Nie przedłużając, sami zobaczcie:

  • dla tych, co lubią wszystko, co naturalne, trochę surowe i nadal piękne - tak, jak to Matka Natura stworzyła. Drewniane kawałeczki, oszlifowane i gotowe do ozdobienia czyjegoś ucha, szyi i dłoni:

Natura - naturalna biżuteria drewniana

  • dla tych, co poza Naturą lubią delikatny błysk. Pokryte błyszczącą żywicą, odbijającą światło jak Bałtyk słońce, eleganckie nie mniej niż złota biżuteria, choć wciąż zupełnie naturalne:

Blask - biżuteria z drewna i żywicy

  • dla tych, co lubią kolory nawet, jeśli na co dzień ubierają się tylko na czarno. Malowane ręcznie, lekko połyskujące, we wszystkich barwach tęczy i bombek na choince:

Kolor - biżuteria ręcznie malowana na drewnie

  • dla tych, którzy lubią tajemnice i tajemnicze połączenia. Wyglądają jak najcenniejsze pierścionki po babci, połączone historią, różnymi materiałami i kolorami, jak nie z tej ziemii. Pasujące do ognia, wody, powietrza i wszystkich żywiołów, jakie kryje się w sobie, choć wcale się o tym nie wie:

Żywioły / Biżuteria handmade inspirowana naturą

  • dla tych, którzy wierzą w Gwiazdy, szczęśliwe zakończenia i dla których nie ma przypadków. Dla wszystkich Zodiakar, lubiących wróżby i odczuwających kosmiczne energie, połączenia z Naturą i wszelkie afirmacje:

Kosmiczne energie - amulety inspirowane kosmosem

  • dla wszystkich wyjątkowych osób, którym nie wiadomo co podarować, ale żeby było to absolutnie od serca. Pojedyncze, unikatowe egzemplarze, których nikt inny mieć nie będzie:
Unikaty - ręcznie tworzona biżuteria z drewna i żywicy

Przy okazji świątecznych prezentów, wszystkie zamówienia pakuję tak, aby były
gotowe od razu do włożenia pod choinkę, żeby nie było już niepotrzebnych zmartwień. Wkładam w to całe serce i wierzę, że obdarowując kogoś bliskiego, dokładacie drugie tyle. Ze swojej strony mogę Wam jeszcze obiecać, że od takiego prezentu błyszczą oczy co najmniej tak samo, jak żywica na pierścionku i robi się ciepło w środku, ze szczęścia (obu stronom).

Mam nadzieję, że znajdziecie tu wszystko, co najpiękniejsze <3